Preskocit navigáciuVYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
September 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Deň otvorených dverí v Trebišove


Deň otvorených dverí v Trebišove

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa aj v priestoroch 21. zmiešaného mechanizovaného práporu Trebišov uskutočnil dňa 6. júna 2014 Deň otvorených dverí. Nielen pre deti, ale aj pre ostatných návštevníkov boli pripravené ukážky zbraní a techniky. Veď ktoré dieťa by nezatúžilo sadnúť si napríklad do tanku alebo si zblízka prezrieť samopal, či pištoľ?

Milo prekvapil záujem, pretože podujatia sa zúčastnilo viac ako tristo detí zo škôl z Trebišova, Sečoviec a Vranova nad Topľou.

Nielen oni si mohli počas ukážok pozrieť rôzne techniky boja z blízka, weapon handing, či ukážku činnosti na kontrolnom mieste. Veľký záujem prejavili deti aj pri ukážke z poradového vystupovania, obzvlášť, keď si to potom mohli aj samé vyskúšať. Okrem vojenských zbraní a vojenskej techniky akou bol tank T-72 M1 a bojové vozidlo pechoty BVP-1, si deti mohli prezrieť aj techniku Hasičského a záchranného zboru a svojou troškou k programu prispeli aj príslušníci kynologickej služby Okresného Policajného zboru Trebišov, ktorí všetkým predviedli čo dokážu ich služobné psy.


Deň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v TrebišoveDeň otvorených dverí v Trebišove

Autor: npor. JUDr. Erik Vozár , Foto: des. Ľuboš Gergely - Dátum: 11.06.2014
Čítanosť: 4215
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share